+34.616.357.321

Oczyszczanie Emocji

“Twoje CZARY MARY chyba pomogły bo dzisiaj mówi że lepiej się czuje. Wczoraj było bardzo źle: musiałem go karmić ubierać golić itp.” (Mój tata o swoim koledze (72 lata) ktory mial zawal serca)

Jozef Kiwerski, 70

Emeryta, Poznan, Polska

Nie wiedzialam skad Karolina to wiedziala, nie wiedzialam jak to zrobila.Wiem natomiast ze bylo to niesamowite a ja caly czas jestem pod ogromnym wrazeniem. Trafila w punkt i nadeszly zmiany.

Agnieszka Kotlonek, 41

COO GOSHICO

Co to jest

W pewnym momencie naszego życia może się wydarzyć zdarzenie, które jest tak silne emocjonalnie – świadomie, a czasem nawet nieświadomie – że emocja pozostaje w nas. Czasami może to być emocja, którą dziedziczymy po naszych rodzicach, dziadkach lub przodkach. Jesteśmy w jakiś sposób zablokowani i możemy nawet o tym nie wiedzieć.

Ta uwięziona emocja tworzy „mur wokół naszego serca”, który uniemożliwia nam bycie w pełni szczęśliwym, dostatnim, zdrowym i radosnym. Uniemożliwia nam realizację pełnego celu, którym jest obfitość i miłość.

Każda emocja jest wibracją czystej energii i ma swoją własną częstotliwość. Nasze ciało składa się z atomów, które są również energią, więc energia naszych emocji wpływa na nas, ponieważ nasze ciało również jest zbudowane z energii.

Pojedyncza uwięziona emocja może powodować zarówno problemy emocjonalne, jak i fizyczne (na przykład każdy przewlekły ból).

Co mam do zaoferowania

Znajduję wszystkie uwiezione emocje, oczyszczam i uwalniam je z emocjonalnego ciała ludzi i zwierząt (tak, zwierzęta też mają emocje), które wolno mi znaleźć.

Wymieniam wszystkie uwięzione emocje, które znajduję i na które organy mogły one wpłynąć.

Podaję również, w jakim wieku zostały uwięzione te emocje. Niektóre z nich mogą brzmieć znajomo.

Nie ma potrzeby być tu ze mną. Wszystko odbywa się na odległość.

Czego oczekiwać

Kiedy WSZYSTKIE te UWIĘZIONE emocje zostaną znalezione i UWOLNIONE, znikają z serca i jest się wolnym od ich ciężaru.

Można czuć się inaczej: lżejszy, szczęśliwiej, zdrowiej, radośniej. Każdy ból, który tam był, może zniknąć. Można się zachowywać inaczej lub może wydarzyć się jakiekolwiek inne wydarzenie, zależnie od tego, czego dusza potrzebuje w danej chwili, aby się wypełnić.

 

MIŁOŚĆ i DOSTATEK


Po oczyszczeniu ,które zrobiła nam Karolina ,czyli mnie ,mojemu synowi i synowej potwierdziła​ się opinia, że to działa. Oczywiście byliśmy bardzo sceptyczni, bo trudno sobie wyobrazić, żeby coś zadziałało na odległość, a​ jednak. Ja dobroczynne działanie z racji mojego wieku i chorób odczułam najmocniej -ogólnie czułam się silniejsza i zdrowsza, a młodzi stwierdzili, że czują się inaczej, to znaczy przybyło im energii i optymizmu.

Halina Sawicka, 71

Business Owner

” życie jest podrożą prowadząca do domu “

ready for some magic?

i will be delighted to answer any questions

Send via WhatsApp